zeiss

 

Kusursuz hizmet veren iş ortağı, cazip bir işveren

Himmelfreundpointner demek, 370’den fazla çalışan, yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri, mükemmel iş akışları ve bilginin, fikirlerin ve teknolojinin eşsiz bir uyum içinde yürümesi demektir.

Şirket, sahip olduğu yüksek üretim derinliğinden dolayı tesis, uçak, makine, motosiklet, otomotiv, motor ve tarım teknolojisi alanlarında sistem tedarikçisi konumundadır. Ayrıca, demiryolu teknolojisi, askerî teknoloji ve uçak teknolojisi için de parçalar üretmektedir. Yüksek esneklik ve çalışanların mesleki uzmanlığının yanı sıra en yeni üretim yöntemlerinin kullanılması ile uygun maliyetli ve üstün kaliteli ürünler için standartlar belirlenmektedir.

En yüksek kalite beklentilerine cevap veren komple çözümler sunabilmek için otomatik ve dikey tornalama, diş açma, frezeleme ve taşlama gibi en modern imalat teknolojileri sürekli olarak geliştirilmektedir.

Gerek seri üretim gerekse tek parça üretiminde uygulanan tüm imalat süreçleri sabit olarak belirlenmiş kalite standartlarına göre gerçekleşmektedir. İmalat proseslerimizin kesintisiz olarak iyileştirilmesi ve geliştirilmesi, çalışanlarımızın niteliğinin artırılması konuları, müşterilerimizin yüksek beklentilerini yerine getirmek açısından şirket felsefemizin önemli bir parçasıdır.

Güçlü karaktere sahip ürünler güçlü kişilikler gerektirir! Günlük rutinlerden sıkıldınız ve sizi her defasında yeniden kamçılayan görevler mi arıyorsunuz? O zaman bu beklentilerinizle Himmelfreundpointer firmasında tam doğru adrestesiniz. Geleceği parlak olan bir meslek eğitimine başlayabilir veya şirketimizdeki bir iş fırsatı ile kariyerinizi başlatabilirsiniz.

Himmelfreundpointner firmasına hoş geldiniz!

 

Tüm CNC alanında son derece yüksek üretim derinliği üzerinde uzmanlaşmış en yüksek hassasiyet ve kalite ile hizmet veren bir şirketiz!

  • Son derece yüksek üretim derinliği ile CNC işleme C
  • AD-CAM veri transferi (2 D, 3D)
  • 3 boyutlu (3D) ölçme makinesi ile çalışan ölçüm merkezi
  • Kitle üretimi
  • Tek parça üretimi
  • Otomasyon
  • Montaj dâhil komple çözümler 1
  • 7.000 metrekare üretim alanı
  • Günlük yakl. 4.560 saat üretim kapasitesi
Üretim teknolojilerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için buraya bakınız.
 

Himmelfreundpointer’ın kapısı, önemli görevler üstlenip bilgi ve deneyimini ortaya koymak isteyen kalifiye elemanlara her zaman açıktır!

Himmelfreundpointner firmasında, kendini sürekli değiştiren dinamik bir ortamda çalışırsınız:

Yeni teknolojiler her zaman değişen taleplere ayak uydurmak zorundadır. Bugünkü çözümlerin çoğu yarın geride kalmış olabilir. Branşlar üstü küçük ekiplerde görev alarak mevcut çözümleri sorgulayabilir ve vizyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Himmelfreundpointner, çeşitli kariyer olanakları ve kişiye özel ileri eğitim seçenekleri ile sadece bir iş fırsatı değil, daha fazlasını sunar.

 

Otomotiv teknolojisinden motosiklet teknolojisine, tarımsal tesislerden ticari araçlara, tesis yapımından endüstriyel teknolojiye uzanan geniş bir yelpaze.

Himmelfreundpointner, karmaşık yapılı hassas parçaların ve ekipmanların göstermek zorunda oldukları performansı ve karşılamaları gereken talepleri çok iyi bilmektedir.

Himmelfreundpointner’ın çeşitli sektörlere ilişkin deneyiminden tasarım mühendisleriniz ve siz yararlanabilirsiniz.

 

 

HimmelFreundPointner
Maschinen- und Fertigungstechnik GmbH

Gunskirchenerstraße 19, 4600 Wels

Tel:     +43 7242 / 2790-0

Fax:     DW-9100

Mail:    info(at)hfp-cnc.com

Logo rund HFP weiss 300 transparent

Suche