zeiss

 

Spolehlivý partner, atraktivní zaměstnavatel

Více než 370 zaměstnanců, moderní výrobní technologie, optimální pracovní procesy a jedinečná souhra vědy, myšlenek a techniky, to je společnost Himmelfreundpointner.

Díky rozsáhlým výrobním zkušenostem se společnost etablovala jako systémový dodavatel technologií pro výrobní linky, letadla, stroje, motocykly, automobily, motory a zemědělskou techniku. Dále vyrábíme také komponenty pro železniční, vojenskou a leteckou techniku. Vysoká flexibilita a odborné kompetence zaměstnanců a využívání nejnovějších výrobních postupů tvoří předpoklady pro cenově dostupné a kvalitní produkty. 

Nejmodernější výrobní technologie, jako je automatické a svislé soustružení, výroba ozubení, frézování a broušení se neustále rozšiřují a umožňují nabízet komplexní řešení, která odpovídají nejvyšším požadavkům na kvalitu. Všechny výrobní procesy, bez ohledu na to, zda se jedná o sériovou nebo kusovou výrobu, splňují určené normy kvality. Soustavné zlepšování a další rozvoj našich procesů a zvyšování kvalifikace zaměstnanců představují pevnou součást naší firemní filozofie, díky které můžeme splňovat požadavky našich zákazníků.

Produkty se silným charakterem potřebují silné osobnosti! Máte už dost všední rutiny a hledáte úkoly, které před Vás budou klást neustále nové výzvy? Potom jste se svým očekáváním správně u společnosti Himmelfreundpointner. Pusťte se do perspektivního vzdělání nebo začněte svoji pracovní kariéru v naší společnosti.

Společnost Himmelfreundpointner Vás srdečně vítá!

Specializace extrémně rozsáhlé výroby v celém spektru obrábění CNC s maximální přesností a kvalitou!

  • Obrábění CNC s extrémně velkým rozsahem výroby
  • Převzetí dat CAD-CAM (2D, 3D)
  • Měřicí centrum s měřicím strojem 3D
  • Velké série
  • Kusová výroba
  • Automatizace
  • Komplexní řešení s montáží
  • Výrobní plocha 17 000m²

Podrobnosti ohledně našich výrobních technologií naleznete zde.

 

Odborní pracovníci hledající nové výzvy jsou u společnosti Himmelfreundpointner vždycky vítání!

Odborní pracovníci hledající nové výzvy jsou u společnosti Himmelfreundpointner vždycky vítání!

Zaměstnanci firmy Himmelfreundpointner pracují v dynamickém prostředí, které se neustále mění.  Nové technologie představují měnící se požadavky. Dnešní řešení často bývají již včerejší. Malé mezioborové týmy neustále zpochybňují stávající řešení a realizují nové vize.

Díky rozmanitým možnostem kariéry a individuálním možnostem dalšího vzdělávání nabízí společnost Himmelfreundpointner více než jedno pracovní místo.

 

Od automobilové a motocyklové techniky, od zemědělských strojů až po užitková vozidla, od výroby technologických celků až po průmyslovou techniku a mnoho dalšího.

Společnost Himmelfreundpointner ví, co dokážou komplexní přesné komponenty a konstrukční celky jaké musí splňovat požadavky.

Společnost Himmelfreundpointner má zkušenosti z různých oborů, které jsou k dispozici pro Vás i Vaše konstruktéry.

 

HimmelFreundPointner
Maschinen- und Fertigungstechnik GmbH

Gunskirchenerstraße 19, 4600 Wels

Tel:     +43 7242 / 2790-0

Fax:     DW-9100

Mail:    info(at)hfp-cnc.com

Logo rund HFP weiss 300 transparent

Suche